• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

u2414h dell ultrasharp

  1. skopje_mkd

    Dell 24 UltraSharp Monitor U2414H

    Продавам Dell 24 UltraSharp Monitor U2414H во есктра состојба !!! Спезификации - Dell 24 UltraSharp Monitor: U2414H | Dell цена фиксно 7500 денари !!
На врв Дно