• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

u2412

  1. olikomerc

    Продадено Продавам Dell UltraSharp U2412M LED IPS, 16:10, FULL HD, DVI/DP/VGA/5xUSB

    Се продава монитор Dell U2412M, еден од најдобрите IPS монитори, UltraSharp серија со проверени панели, без мртви/заглавени пиксели. Користен во домашна атмосфера, во соба каде не е пушено, како е наместен од прв ден не е поместен скоро воопшто, значи нема никакви козметички оштетувања...
На врв Дно