Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

type-c

  1. boro1

    Baseus 100W Car Charger Type-C

    Hello, Продавам 100W полнач за во автомобил, причина за продавање - не се фаќа кај мене во колата :( Attached се слики од полначот, доаѓа комплет со кутиичка, упатство и стикери. Купен е од тука, оде на продажба за 1000 мкд. Локација: Штип
На врв Дно