• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

ty-140

  1. gokica

    Линк за вентилатор Thermalright TY-140?

    Се извинувам но немам време да читам на нет па да се обратам до поупатените. На ибеј и на алиекспрес не можам да најдам Thermalright TY-140. Ако може помош од кое друго место може да се нарача а по можност и цената да е прифатлива т.е. да не биде некоја глупостиња од 40 евра цена. Најдов како...
На врв Дно