• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

tripod

  1. l1d0v1c

    Продадено Се продаваат користен Manfrotto трипод и нов Cullmann Mundo 522t

    На продажба одат следниве триподи: 1. Manfrotto трипод, купен од нептун, користен година ипол, без никакви оштетувања/искривувања, а единствено што може да се забележат се неколку поситни гребаници. Со триподот следи и оригиналната торбичка. Спецификации: Минимална висина: 45cm Максимална...
На врв Дно