Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

transmitter

  1. zeroscience

    Sielco Analog FM Transmitter 2.12 'id' Cookie Brute Force Session Hijacking

    Sielco Analog FM Transmitter 2.12 'id' Cookie Brute Force Session Hijacking Vendor: Sielco S.r.l Product web page: https://www.sielco.org Affected version: 2.12 (EXC5000GX) 2.12 (EXC120GX) 2.11 (EXC300GX) 2.10 (EXC1600GX)...
На врв Дно