Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

topping

  1. Topping NX4 DSD

    Topping NX4 DSD

    Topping NX4 DSD (фотографиите се од интернет). Наполнета батерија два пати откако е купено. Доаѓа во фабричко пакување со сите додатоци. Нема грепки нити ронка прашина на него. Модерен ESS DAC и моќен засилувач за слушалки Texas Instruments, две во едно. Вградената батерија му дава моќ...
На врв Дно