Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

topping l30

  1. Нема Слика

    Topping L30 засиливач за слушалки

    Поради замена, се продава пред-појачало/појачало за слушалки Topping L30 (заменета единица, со сериски број со среден проблемот што го имаа заземјувањето) сребрена боја. Без никакви козметички оштетувања, со адаптер за струја по европски стандард (не треба конвертор). За било какви прашања...
На врв Дно