• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

toner

  1. Глупав

    Препорака за Black and White Печатар со опционо скенер

    Се печатат некаде 2-3000 страници на месечно ниво. Се печатат начесто документи односно текст, брзина е ирелевантано но да не е ептен споро. Best buy е тоа што се бара. Да не е изгор печатар од/над 10 000 ама да не се ни изгор боите кои можат да коштаат скапо по 2-3 000 месечно. значи...
На врв Дно