• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

tokina

  1. Oktar

    Продадено Tokina AT-X 11-16mm F/2.8 Pro DX II for Canon

    Го продавам објективот од насловот, бидејки повеќе од година дена не сум го ни погледнал а најверојатно и во наредната година нема нит да мрднам нит да сликам нешто за што ќе си речам еј чек да ја ставам токината :( објективот е во перфектна состојба, имам за него и кутија и доаѓа со УВ филтер...
На врв Дно