Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

tokina 11-16mm

  1. l1d0v1c

    Canon 70D + Canon 18-135mm + Canon 50mm 1.8 + Tokina 11-16mm

    На продажба оди следново пакетче, специјално наменето за почетници со фотографија, но зашто да не и за некој попрофи, па да му служи како бекап камера. Телото (70D) е купено на старо пред 4-5 години од човек кој немаше ни 700 слики направено, па затоа би рекол дека јас се водам како прв "газда"...
На врв Дно