• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

точка на пристап

  1. Oktar

    Продадено UniFi UAP-Pro

    Пак јас... според количината на огласи може да се насети економската криза која се продлабочува и понатака, па така сега на продажба имаме еден до два прекрасни UniFi UAP-Pro точки на пристап т.е. Access Points. Не сум решил дали ке ги продадам двата, или па можеби и сите три, ама ајде да...
На врв Дно