Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

tkl

  1. ROG STRIX SCOPE NX TKL DELUXE

    ROG STRIX SCOPE NX TKL DELUXE

    Здраво дечки, На продажба оди ОДЛИЧНО зачувана ROG STRIX SCOPE NX TKL DELUXE (јеби ме долго име). Се продава бидејќи ќе земам wireless. Премиум гејмерска тастатура со RGB, алуминиумска рамка, AURA SYNC, магнетен wrist pad, торбиче за носење, итн. ROG NX Red switch Linear & Swift Гаранција 3...
На врв Дно