Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

tikwatch

  1. Tikwatch 3 Pro Ultra GPS

    Tikwatch 3 Pro Ultra GPS

    Како што гласи насловот продавам Tikwatch 3 Pro Ultra GPS смартвоч користен околу 4 месеци купен од Мобвои директно. Часовникот работи на Google WearOS. Истиот има два екрани еден монохроматски кој што служи за заштеда на енергија , и Амолед екран, кој што служи за сите други намени. Искрено го...
На врв Дно