Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

thor

  1. Genesis Thor 300TKL RGB - Red switches

    Genesis Thor 300TKL RGB - Red switches

    Се продава тастатурава, користена неполни 12ч и стои во кутија. Гаранцијата нема, истече на 02.02.23. Состојба 9.8/10, фабричко пакување
На врв Дно