Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

#thinkpad

  1. Thinkpad T540p i7/16/256+500

    Thinkpad T540p i7/16/256+500

    се продава лаптоп Thinkpad T540p со следните карактеристики: CPU: Core i7-4710MQ 2.5GHz RAM: 16GB DDR3 (2 x 8GB DCH) SSD: 25GB Samsung Evo HDD: 500GB (caddy) GPU: Intel® HD Graphics 4600 Display: 15.6 Full HD 1080 Battery: добра состојба Ports: 4x USB Type-A 3.0 (1x powerd USB), mini Display...
На врв Дно