Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

thinkcentre

  1. Lenovo ThinkCentre M82 конфигурација

    Lenovo ThinkCentre M82 конфигурација

    Ако може проценка за конфигруацијава: CPU: Intel® Core™ i3-2130 (3M Cache, 3.40 GHz) RAM: 4GB 1600MHz GPU: NVIDIA GeForce GT 220 (1GB VRAM) SSD: 64GB HDD: 250GB PSU: OEM 280W Windows 10 OEM Key
На врв Дно