Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

thin client

  1. Нема Слика

    Amazon FireTV 4K Max, HP T620 Thin Client

    Fire TV Stick 4K Max, купен летово ради желба за буричкање и на тој екосистем, ама после месец дена заклучив дека не ми се допаѓа и ме ограничува ептен нивниот OS, па го продавам. Доаѓа со сите салтанати од оригиналното пакување. Праќам по карго. Цена: 3500 ден. Контакт: Viber, WA, 077 704...
На врв Дно