• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

#theunderworldmk

  1. VictorYovev

    The Underworld

    Конечно после 8 години (после mafia.mk) , повторно се појавува текстуална игра со криминална тематика , The Underworld ( www.theunderworld.mk ). Можете да се регистрирате и да уживате во новинитетите на оваа игра. Доколку при играње сретнете некаков проблем (познато како bug) , можете да...
На врв Дно