• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

thermal grizzly kryonaut

  1. BlackOuttheWoRlD

    Thermal Grizzly можам на лаптоп

    Здраво другари Имам едно прашање,дали можам да ставам Thermal Grizzly на стар лаптоп Toshiba m645-s4115? Мислам дека нема да има проблем нели? Со терманла паста Thermal Grizzly Kryonaut на лаптопот. Благодарам однапред.
На врв Дно