Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

thermal grease

  1. BlackOuttheWoRlD

    Thermal Grizzly можам на лаптоп

    Здраво другари Имам едно прашање,дали можам да ставам Thermal Grizzly на стар лаптоп Toshiba m645-s4115? Мислам дека нема да има проблем нели? Со терманла паста Thermal Grizzly Kryonaut на лаптопот. Благодарам однапред.
На врв Дно