Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

thermal gease

  1. Miki98

    Ssd и Термална паста

    Здраво ит другари. Доколку имате ssd по 60gb и термална паста кои се во исправена состојба, (ќе се користат за стари лаптопи) ако имате во залиха може да ми пишете и понудите пп. буџет од 700-3000. Благодарам однапред.
На врв Дно