• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

text change auto

  1. Miki98

    Менување текст во 3 секунди анимација css

    Здраво еве една анимиација за текст на phpstorm,иако сакам да ставам во форумот во некој пост на xenforo,сакам само да биде со html текстот да се менува во некој пост. Анимација во онлине едит. Index.html style.css Web Animation Link online editor
На врв Дно