• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

техномаркет

  1. bxxxn

    Лошо искуство со Техномаркет

    Имено во моментот не сум во МК и како и се поквари стариот телевизор на мајка ми која живее во еден од поголемите градови вон Скопје во урбана средина можеби околу 1 км оддалечена од продавницата на Техномаркет. Разгледав онлајн што има продавници и од доста места каде можеше да се нарача...
На врв Дно