• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

техномаркет

  1. bxxxn

    Лошо искуство со Техномаркет

    Имено во моментот не сум во МК и како и се поквари стариот телевизор на мајка ми која живее во еден од поголемите градови вон Скопје во урбана средина можеби околу 1 км оддалечена од продавницата на Техномаркет. Разгледав онлајн што има продавници и од доста места каде можеше да се нарача...
На врв Дно