• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

tetris

  1. loris

    Проценка Arcade old school ретро тетрис

    Одамна го поседувам чудово има оригинал руски тетрис. Ако има стручни лица за проценка, па потоа да оди на продажба. Слики подолу https://imagizer.imageshack.com/img922/7433/TxXlH2.jpg https://imagizer.imageshack.com/img923/8046/2Uu8gK.jpg https://imagizer.imageshack.com/img922/1094/Dfx6xV.jpg...
На врв Дно