• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

test m-board

  1. zipi123

    Malku help.

    Decki ako ima nekoj od vas DDR3 ram bar 1gb, da dojdam/dojde da testirame edna ploca? Se raboti za MSI G41M P26
На врв Дно