• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

tesla 6

  1. busav0408

    Паметни телефони - TESLA 6

    Дали Tesla 6 е само маркетиншки трик за користење на името Тесла или стварно се работи за телефон кој достојно ќе го носи името на еден од најголемите пронаоѓачи.
На врв Дно