• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

тепање време

  1. NecrotoX

    Вашата омилена кежуал игра?

    Сите знаеме колку е лесно да летне времето кога ќе се задлабочиме во некоја игра и да поминат 3,4 па и 5 часа а да ни делува како да сме играле 30тина минути. Многу од нас немаат секогаш време за такви долги гејминг сесии па често и не ни седнуваме да играме доколку претходно го немаме...
На врв Дно