Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

tenda o9

  1. Miki98

    Cpe710 vs Tenda O9

    здраво ит другари Дали може да ги споредиме овие две уреди cpe710 и tenda o9. Кој има подобар опсег сигнал,бризина и спецификации. Јас мислам дека tenda o9 е подобро од cpe710 или? благодарам однапред. https://www.wifi-stock.com/details/tp-link-5ghz-ac-867mbps-23dbi-outdoor-cpe-cpe710.html...
На врв Дно