Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

tenda ac23

 1. Tenda AC23

  Tenda AC23

  повеќе на линкот https://forum.it.mk/threads/porcenka-tenda-wireless-ac23-5ghz.82947/ нова цена =1800°ден✓! или замена за некоја Машинка за потстрижување слика
 2. Порценка Tenda Wireless AC23 5Ghz

  Порценка Tenda Wireless AC23 5Ghz

  Здраво ит другари сакам да го сменам рутерот на wifi6 заради тоа,може ли некоја проценка да направите на рутерот Купен во 2022-11-14 од Анхоч. https://anhoch.com/product/599869350/tenda-wireless-ac-smart-dual-band-gigabit-router-2100mbps-ac23-w7-antennas https://www.tendacn.com/product/ac23.html
На врв Дно