Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

телевизии

  1. M@RKO

    Визуелен идент на македонските телевизи

    Можеби денешно време телевизиите изумираат бидејќи поголем број млади ретко гледаат телевизии сепак отворам тема за да дискутираме за визуелниот идент/изглед на нашите македонски тв канали. Крајот на 2023 година и новата 2024 година Македонската радио телевизија вложуваат во нови виртуелни...
На врв Дно