Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

#television

  1. Нема Слика

    Sony Bravia KD55XF8096

    Прво проценка па ќе оди на продажба горенаведениот телевизор. Нема физички оштетувања, нема мртви пиксели. Го имам оригиналниот негов сталак иако беше монтиран на ѕид. Немам кутија. Се користеше во непушачка просторија. Се продава заради земен нов телевизор. Слики немам, кој би бил сериозно...
На врв Дно