Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

телефонска измама

  1. Acevvv

    Измама од македонски броеви. Помош!

    Здраво, веќе 3та недела се врши измама со нарачки на материјали во име на нашата компанија со тоа што измамникот има наша тековна состојба. Пријавено е во полиција но како што сите знаеме колку се способни... нема напредок. Од мобилните оператори не даваат информации за тоа чиј е телефонскиот...
На врв Дно