Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

technics

  1. Нема Слика

    Појачало Technics SU-V660 и тјунер Technics ST-600

    Потребна е проценка, фала многу :D Добиени на подарок пред некоја година бидејќи им седеа и фаќаа прашина, за на крај и кај мене да седат и фаќаат прашина. Буквално се расипа од седење и однесено е на сервис кај Боро кај Католичка, сега работи супер. Немаат видливи траги на користење. Го...
На врв Дно