Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

teamviewer

  1. Miki98

    Неработи TeamViewer во Ubuntu

    Здраво ит другари Го инсталирав TeamViewer,но неможе да се вклучи,ми покажува: Running TeamViewer as root - or -r во Ubuntu благодарам однапред.
На врв Дно