• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

tb-x605l

  1. da900

    Мислење/препорака за таблет Lenovo Tab M10 TB-X605L

    Здраво! Дали може некој да даде мислење, да сподели искуство или да предложи подобар таблет за истата цена? Го разгледував овој таблет Lenovo Tab M10 TB-X605L Основни карактеристики: OS Android Oreo Memory 3GB Soldered Storage 32GB eMCP Display 10.1” FHD (1920 x 1200) IPS Battery Integrated...
На врв Дно