Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

tastatura

 1. Нема Слика

  Yunzii AL71 тастатура

  Продавам нова неотпакувана тастатура Yunzii AL71. 3-mode (2.4G wireless + bluetooth + wired). Целосно алуминиумска конструкција Gasket mounted Crystal white linear свичови RGB Ја користам истата веке 3 месеца и сум презадоволен. Линк од видео review: View...
 2. Продавам тастатура Redragon K552 KUMARA RGB.

  Продавам тастатура Redragon K552 KUMARA RGB.

  Продавам Redragon K552 KUMARA RGB користена 3 ипол години купена 2500 денари од Галерија. Цената на тастатурата е ниска и оди по таа цена бидејќи има скршено ќоше на десната долна страна (провери слики) и исто така на две копчиња не работи лед-от. Следи комплет со кутија и додатоци. Може да се...
 3. White Shark Gaming Ronin 60% RGB Black

  White Shark Gaming Ronin 60% RGB Black

  Продавам тастатура користена околу месец дена и спакована повторно. Доаѓа како од продавница без никакви проблеми со преостаната гаранција околу 9-10 месеци од Анхоч. White Shark Ronin 60% Праќам по карго ехпрес на ваш трошок (90-150 денари) Цената е 450 денари.
 4. Keychron Coiled Aviator Cable

  Keychron Coiled Aviator Cable

  Здраво дечки, Продавам одлично сочуван Keychron Coiled Aviator Cable за 650 ден. Купен од Нексио по цена од 1160 ден. Моментално на Keychron страната кошта 15 долари БЕЗ шипинг: https://www.keychron.com/products/keychron-custom-coiled-cable?variant=39408285548633
 5. Mechanical Keyboard Skiller MECH SGK3 Kailh BLUE - custom keycaps

  Mechanical Keyboard Skiller MECH SGK3 Kailh BLUE - custom keycaps

  Продавам Механичка тастатура со custom коплиња + оригиналните копчиња. Состојба 10/10 Kailh Blue
 6. Transporter444

  RedragoN Draconic K530RGB 60%

  Се продава wireless mechanical keyboard RedragoN Draconic K530RBG 60% со Brown Switches. Купена во Галерија пред 1 година и е во одлична состојба (користена е со други key caps, црните на сликата се оригиналните нејзини нови). Доаѓа со сите додатоци (за менување на switch и key caps) и кабел...
 7. R

  Копчиња на тастатура ПРОБЛЕМ

  На мојот лаптоп пред некое време престанаа да работат одредени копчиња, и тоа: w r u i [ ], како и некои бројки од нумеричката тастатура. Сменив нова тастатура, пак истиот проблем. Пробав да апдејтирам, вика дека е последната верзија на драјверот. Имате идеја??
На врв Дно