Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

tapatalk

  1. D

    Проблеми со Tapatalk

    Поради DDoS нападите, Cloudflare и останатата заштита што беше имплементирана, се јавија проблеми со Tapatalk интеграцијата. Сега сето тоа треба да е надминато. Плс потврда од оние што користат Tapatalk
На врв Дно