• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

table

  1. Costigan_Jr

    Inversion Table - Teeter

    Дали некој знае од каде може да се набави инверзна клупа(на наш јазик така би му дошло). Барам стриктно Teeter, некој модел, дали 560 или 960/970, не е игра многу улога...
На врв Дно