Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

switches

  1. Нема Слика

    Нови Keychron Mechanical Brown x87 за какви било Clicky x87

    Здраво дечки, Она што пишува во насловот, менувам скроз нови Keychron Mechanical Brown x87 (колку за 10-keyless) за какви и да било Clicky во слична состојба. https://www.keychron.com/products/keychron-mechanical-switch-set?variant=39305107865689 Поздрав
На врв Дно