Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

свич

 1. Нема Слика

  Нови Keychron Mechanical Brown x87 за какви било Clicky x87

  Здраво дечки, Она што пишува во насловот, менувам скроз нови Keychron Mechanical Brown x87 (колку за 10-keyless) за какви и да било Clicky во слична состојба. https://www.keychron.com/products/keychron-mechanical-switch-set?variant=39305107865689 Поздрав
 2. dangthe

  Продадено Продавам custom механички тастатури и свичеви.

  dangthe додаде нов оглас: Продавам custom механички тастатури и свичеви. - 1 ден. Видете го целиот оглас...
 3. -echo-

  Дајте предлог за рутер(и)

  Здраво дечки, ми треба помош околу избор на рутер, еден или повеќе во зависност од потребата. Планирам да местам оптика од телеком и ми треба добар рутер за wifi покриеност на целата куќа. Куќата е на 2 спрата и мислам дека нема да има доволно покриеност за wifi-to од едниот до другиот крај на...
На врв Дно