• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

surface go

  1. gorgekara

    Microsoft Surface Go или алтернатива

    Здраво Ме интересира дали продава некој во Македонија Surface Go таблет/лаптоп и дали имате предлог за алтернатива (може да има и друг оперативен систем).
На врв Дно