Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

студио студиски

  1. AKG K712 PRO Open-Back Studio Headphones

    AKG K712 PRO Open-Back Studio Headphones

    Студиски reference слушалки со одлична прецизност и сцена. Купени од Thomann пред 3 години, користени 2-3 пати неделно по 2 часа со повремени долгомесечни периоди пауза. Добро сочувани. Перничињата се тазе исчистени и испрани. Следуваат со оригиналната кутија која содржи и резервен кабел и...
На врв Дно