Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

студииски монитори

  1. Mackie MR624 - 6.5 Студиски Монитори + Сталаци за Звучници

    Mackie MR624 - 6.5 Студиски Монитори + Сталаци за Звучници

    Се продаваат звучниците од огласот - Mackie MR624. Купени се во Јуни 2020 година од Vision. Претходно беа користени во мојот секундарен сетап. Одлични се за компјутерски звучници, супер неутрален тон имаат и се перфектни за влез во аудиофилијта. За повеќе информации слободно пишете ми во...
На врв Дно