• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

студентски дом

  1. Blagojche77

    Предлог интернет провајдер

    Здраво дечки! Ми треба совет околу избор на интернет провајдер. Од октомври годинава ќе седам во студентски дом(Гоце Делчев), не ми е потребна брзина и такви ствари доволно е да не биде премногу скап пакетот, па доколку сте имале искуство или доколку знаете некои добри предлози Ве молам...
На врв Дно