Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

streaming stick

  1. Android TV Box - Onn 4K Streaming Box

    Android TV Box - Onn 4K Streaming Box

    Продавам нови неотпакувани Ванила Андроид ТВ уреди од марка ONN, донесени од Америка. 4x - Onn Google TV 4K Box - 2800 Den Спецификации: 4K UHD resolution TV streaming 2 GB RAM with 8 GB Storage WiFi: 2.4/5GHz 802.11 a/b/g/n/ac MIMO Compatible with Google Assistant CPU: Quad-core Cortex-A35...
На врв Дно