• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

страв

  1. J

    Дали имате страв кога фотографирате на места каде што има луѓе?

    Да објаснам Ситуација 1 Одите на некоја локација за да фотографирате или снимате со трипод или друга опрема, дали чувствувате страв од тоа да бидете нападнати или ограбени, поготово ако сте сами? Ситуација 2 Местите трипод за да правите тајмлапс (дење) или ноќе за ноќно фотографирање со долга...
На врв Дно