Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

storm

  1. Cooler Master Storm Quickfire TK (Cherry MX Red)

    Cooler Master Storm Quickfire TK (Cherry MX Red)

    Се продава механичка тастатурата која е во одлична состојба, 2 години користена како секундарна и 1 година како примарна тастатура за играње игри, следи со CherryMX Red Switches, без никаква маана, без преостаната гаранција. Може да се проба во секое време.
На врв Дно