Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

stock photos

  1. l1d0v1c

    Листа на сајтови кои нудат free stock photos

    За сите оние кои се веб или графички дизајнери, stock фотографиите се доста потребни. Дали било за изработка на банер, постер, брошури, веб страни, landing pages, итн. stock фотографиите наоѓаат огромна примена. Многу од нас во минатото го користеа чичко google за фотографијата која ни била...
На врв Дно