• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

stealth

  1. Costigan_Jr

    Продавам нов AMD Wraith Stealth

    Нов, неупотребуван кулер од AMD Ryzen 5 3600. https://www.amazon.com/AMD-Connector-Aluminum-Heatsink-3-93-Inch/dp/B079PZWX2L Цена 600 денари.
На врв Дно